Kedves Leendő Diákunk! Kedves Szülők!
Leendő tanítványunkat és szüleit/gondviselőit szeretettel várjuk
2026. június 25-én (csütörtök) 8:00 és 12:00 óra között beiratkozásra a gimnáziumban aulájában.
Amennyiben a tanuló személyesen nem tud megjelenni, a szülő vagy közeli hozzátartozó is beírathatja.
A beiratkozáshoz a következő dokumentumok/adatlapok szükségesek:
1. Általános iskolai bizonyítvány
2. „Értesítés iskolaváltoztatásról – 1. sz. távozás” nyomtatvány (az általános iskola állítja ki)
3. Személyi igazolvány másolata
4. Lakcím kártya másolata
5. TAJ szám (kártya) másolata
6. Nemzeti Egységes Kártyarendszer – Adatlap
Kérjük, hogy a beiratkozás napjáig bármely Okmányirodában az oktatási igazolvány
(diákigazolvány) igénylő lapot (NEK adatlap) készíttessék el. Kizárólag ezen adatlap
birtokában áll módunkban a diákigazolvány megrendelését elindítani.
7. A póló a testnevelés órákra 4.000 Ft ÁFA-val*, melyet méretvételkor kell fizetni, a lányoknak
a krúdys blúz méretvétele ebben az időpontban történik, ezért kérjük tőlük a személyes
megjelenést. A blúz ára 12.000 Ft ÁFA-val*, melyet a blúz kézhezvételekor kell kifizetni.
Számlaigényüket a beiratkozáskor kérjük jelezni.
8. Az iskola honlapján elérhető dokumentumok:
– iskolai egészségügyi ellátás anamnézis lap – szülői gondviselői tájékoztató
– kollégiumi igénylő jelentkezési lap (igény szerint)
– elektronikus beiratkozással kapcsolatos tájékoztató
– tankönyvrendelő nyomtatvány (elektronikus úton kell kitölteni)
9. Verébtáborral kapcsolatos információk a későbbiekben, az iskola honlapján lesz elérhető.
Üdvözlettel:
Chriszt Gyula
igazgató